Nieuws:

Help mee aan het verbeteren van het forum via een donatie. Klik hier,

Hoofdmenu


Index Bewezen Recepten

Gestart door Adrie, 31-05-2006 17:00 u

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 2 gasten bekijken dit topic.

Adrie

OBBK 2021

A1 - Saison - A Hoogland
A2 - Kölsch - Pieter Hermans
A3 - Session India Pale Ale - Gino Baart

B1 - American Amber Red - Bas van Eck
B2 - Porter - Reinier den Toom
B3 - Brown Ale - André Janssen

C1 - Barley wine Engels & Amerikaans - Peter Buiter (& A Hoogland)
C2 - Sterke Saison - Arne Vissers
C3 - Tripel - Jeroen Free

D1 - Russian Imperial Stout - A Hoogland
D2 - Baltic Porter - Peter en René Vermerris
D3 - Quadrupel - Edo de Bruijn


OBBK 2020

A1 - Irish Red Ale - André Janssen
A2 - Bitter Blond - Peter en Rene Vermerris
A3 - Gose - Gerard Maas

B1 - Stout Oatmeal - Chris en Patricia Talbot
B2 - Schwarzbier - Angelo van Gimst
B3 - Porter - André Janssen

C1 + algemeen kampioen - Sterke Saison - Sjoerd van het Erve
C2 - Tripel - Jeroen Free
C3 - Dortmunder Strong - André Janssen

D1 - Dubbelbock - Gerard Maas
D2 - Dubbel - Johan de kort
D3 - Quadrupel - Toine Noordhuizen

V1 - India Pale Lager - Wolter Jonkman
V2 - Coffee Stout - Ramon en Saskia van Dam


OBBK 2019

A1 - Pilsener (Urtyp)- Leon Bogaert

V1 - Schwarzwalder Kirsch RIS - Gerard Maas


ONK 2019

B2 - American Amber-Red - Sjaak van der Lee

C1 + algemeen kampioen - India Pale Ale USA - Martijn de Zeeuw

D1 - Export Stout - Ramon Adriaanse

V1 - Mango Habanero IPA - Ramon van Dam en Saskia van Dam
V3 - Piwo Grodziskie - Jan Sikkens

Kloonklasse La Trappe Isid'or
E1 - Erwin van Gemert
E2 - Jaap van Geel
E3 - Richard Oldeman



BONK 2018

C2 - Meibock - Arnoud Korporaal
C3 - Weizenbock - Jan Dre Dekker

D1 - Dubbelbock Hout - Sander Hessels
D2 - Weizen Dubbelbock - Henk Jan Balkema
D3 - Bockbier - Theo Verriet


OBBK 2018

A2 - Dortmunder Export - Angelo van Gimst
A3 - Brettanomyces Blond - Ralph van den Boom

C1 - Tripel - Marco Geilings
C3 - Weizenbock - Jaap Broekhuizen

D2 - Russian Imperial Stout - Angelo van Gimst
D3 - quadrupel - Sjoerd van het Erve

V2 - Gandalf the White - Gerard Maas


ONK 2018

A1 - Saison - Sjaak van der Lee

B1 + Algemeen Kampioen - Schwarz - Wolter Jonkman
B2 - Brown Ale - Ad van Nuenen

C2 - Tripel (Brett) - Angelo van Gimst
C3 - Double/Imperial IPA (USA) - Arjen Sas

D3 - Sterk Vlaams bruin - Harrie Frencken

V1 - New england imperial red ale - Jelle Klinge
V2 - Piipskoft - Jan Sikkens


BONK 2017

D1 - Bo(c)kbier - Henk van Riet 

V1 + Algemeen Kampioen - Kersenweizenbock - Adrie Otte


OBBK 2017

A1 - Weizen - Tonny Giesen
A2 - Pilsner (Urtyp) - Gijs Brouwers

C3 - Sterke Saison - Marco Geilings

D1 + Algemeen Kampioen - quadrupel - Marco De Vries 


V1 - Scotch Imperial Stout - Maarten Heijligers
V2 - Komkommer Session IPL - Gijs Brouwers
V3 - Frambozen Braam Berliner Weisse - Gijs Brouwers



ONK 2017

B2 - Smoked Porter - Tymon Kerste

C1 + Algemeen kampioen - Blond(e) - Sjaak van der Lee

E2 - Export Porter 1750 Brouwerij Kees - Angelo van Gimst

V1 - Scotch Imperial Stout - Maarten Heijligers
V2 - Dryhopped Blonde - Sjaak van der Lee
V3 - Session IPA - Wolter Jonkman


BONK 2016

C1 - Weizenbock - Jelle Klinge
C2 - Meibo(c)kbier - Tonny Giesen

D1 - Bo(c)kbier - Wolter Jonkman
D2 Dubbelbock - Anton Hoogland

V1 + Algemeen Kampioen - Eisbock - Mark Henke


OBBK 2016

A1 + Algemeen Kampioen - Brettanomyces Blond - Gijs Brouwers

B1 - Kriek Lambic - Coen van der Veen
B2 - Porter - Jeroen Free
   
C1 - Imperial IPA - Suzan Foster
C2 - Tripel door Jan van den Hoogen
C3 - IPA-USA door Jan van den Hoogen

D2 - Quadrupel - Jeroen Free

V1 - Gerookte Theebock - Rien Polak
V3 - American Rye Beer - Michael Zimmerman


ONK 2016

A3 - American Pale Ale - Peter Majoor

B3 - Milk Stout - Anton Hoogland

C1 - Sterke Blond - Jan-Joris Gomans
C2 - India Pale Ale (USA) - Rien Polak

D1 + Algemeen kampioen - Black IPA - Suzan Foster

E2 - Saison Dupont - Geert Bax
E3 - Saison Dupont - Jan van den Hoogen

V1 - Tarwewijn - Robert de Boer
V2 - Scottish rauch doppelbock - Vincent Werner & Patrick Adriaans


OCK 2015

V1 + Algemeen kampioen - Wit met Amerikaanse hoppen - Wolter Jonkman


OBBK 2015

A1 - American Pale Ale - Jerome Eggen
A2 - Saison - Hobbybrouwerij de Commies
A3 - Witbier - Peter & Rene Vermerris

B2 - Brown Ale - Christiaan Salomons

C2 - IPA (USA) - Angelo van Gimst

D2 - Russian Imperial Stout - Sjaak van der Lee
D3 - Black Imperial IPA - Mark Henke


ONK 2015

A1 + Algemeen kampioen - Brettanomyces Blond - Jan Sikkens
A2 - Kolsch - Anton Hoogland
A3 - Berliner Weisse - Richard van Maurik

B1 - Schwarzbier - Ton van Gelder
B2 - Porter - Johan Tiegelaar
B3 - Schwarzbier - Jan van den Hoogen

C1 - Tripel - Marco Geilings
C2 - IPA (USA) - Jelle Wijbenga
C3 - IPA (USA) - Jeroen Free

D3 - Bockbier - Ton van Gelder

E1 - Oesterstout - Jan van den Hoogen
E2 - Oesterstout - Rob Kijk in de Vegt
E3 - Oesterstout - Piet Oosterhaven

V1 - Smoked Robust Porter - Remco Viergever
V2 - Appelstroopbier - Jos Verlaak
V3 - Habanero export stout - Richard van Maurik


OBBK 2014
A1 - American Pale Ale - Rick Linssen

B1 + Algemeen kampioen - Bohemian Dark Lager - Etienne Vermeulen
B2 - American Amber-Red - Jeroen Free

C1 - India Pale Ale USA - Marco Geilings
C2 - Double India Pale Ale USA - Ralph van den Boom
C3 - India Pale Ale GB - Wolter Jonkman

D1 - Dubbel - Anton Hoogland
D3 - Imperial Russian Stout - Rick Linssen

V1 - Koffie stout - Rick Linssen
V2 - Oak Aged Saison - Rick Linssen


ONK 2014
A1 - Bitter Blond (B) - Wim van den Kieboom
A2 - Weizen - Maarten Nijhof
A3 - Pilsener - Marc Vriens

B1 - Milk Stout - Jan van den Hoogen
B2 - Dunkel Weizen - Menno Slot
B3 - Brown Ale - Niels Beekhuizen

C1 + Algemeen kampioen - India Pale Ale (GB of USA) - Jeroen Free
C2 - Blond(e) - Wolter Jonkman
C3 - India Pale Ale (GB of USA) - Jos Verlaak

D1 - Imperial Red Ale - Caspar Kuik
D3 - Quadrupel - Henry Haak

E1 - Kloonbier Brand - Jelle Wijbenga Imperator
E2 - Kloonbier Brand - Rob Kijk in de Vegt Imperator
E3 - Kloonbier Brand - Richard SchrijverImperator
E3 - Kloonbier Brand - Jan Sikkens Imperator

V1 - PeperyIPA - William Kloek
V3 - Southern Fruits - William Kloek


OBBK 2013
A1 - Pilsener Urtyp - Rick Linssen
A2 - Witbier - Peter Spaan
A3 - American Pale Ale - Geert Brouwer

B1 - Vlaams Rood - Adrie Otte
B2 - Irish Dry Stout - Peter & Rene Vermerris
B3 - Porter - Jeroen Free

C2 - Meibo(c)k - Étienne Vermeulen
C3 - India Pale Ale USA - Sjoerd Ruevekamp

D1 - Dubbelbock - Rick Linssen
D2 - Baltic Porter - Peter Spaan
D3 - Weizen (Doppel)bock - Peter Spaan

V1 + Algemeen kampioen - Smokey Octoberfest - William Kloek


ONK 2013
A1 - Weizen - Menno Slot
A3 - American Pale Ale - Matthew Oosterhuis

B1 + Algemeen kampioen - Münchener Dunkles - Fons Michielsen
B2 - American Amber-Red - Nico Lugil
B3 - Kriek Lambiek - Angelo van Gimst

C1 - Tripel - Jan van den Hoogen
C2 - India Pale Ale - Jeroen Free
C3 - India Pale Ale - Peter Verellen

D1 - Imperial Russian Stout - G F Esselink
D2 - Baltic Porter - Ton Fisser
D3 - Quadrupel - Angelo van Gimst

E1 - Kloonbier Jopen Koyt - Jan van den Hoogen

V1 - Historisch Gagel Bier -   Herman Verbeek
V2 - Mokka-Porter - Peter Spaan
V3 - Kuitbier - Ton Fisser
V3 - Amber Wit - George Esselink

OBBK 2012
A1 + Algemeen Kampioen - Witbier - Lukas Ausems en Alain Hannewijk
A3  American Pale Ale - Chris Aarsen

B1  Mild Ale (Dark) - William Kloek
B2  American Amber-Red - Gerard Ypenga

C1  India Pale Ale USA - Marleen en Theo van Eekelen
C2  Double India Pale Ale USA - Jeroen Free
C3  India Pale Ale GB - William Kloek

D1  Quadrupel - Wim van Vossen
D2  Barley Wine  - Wim van Vossen
D3  Dubbel - Ivo Kuijpers

V1  Rauch Dunkelweizen - Patrick Adriaans
V2  Black IPA - Marleen en Theo van Eekelen


ONK 2012
A1   + Algemeen kampioen    Oktoberfest – Theo Verschoor
A2   Pale Ale GB - Chris Aarsen / Marcel Oorthuis

B1   American Amber‐Red - Jeroen Free
B2   Porter – Jasper Dijkers
B3   Schwarzbier - Jeroen Quiros

C1   IPA – Peter Slijfer
C2   Sterke Saison – Herman Verbeek
C3   Sterke Blonde – Wim van den Kieboom

D1   Quadrupel – Wim van Vossen
D2   Bockbier – René  olde Hanhof / Erik van der Knaap
D3   Biere de Garde ambree - Antoine van den Eijnden

E1   Duvel - Wim van den Kieboom
E2   Duvel – Peter en René Vermerris
E2   Duvel – Theo Stapels

V1   Amerikaanse gehopte Pilsner (Urtype) - Ton van Gelder
V2   Dennentoppenbier - Raymond Geraads
V3   Rauchbier - Ton Jansen


ONK 2011
A1   APA - Herman Verbeek
A2   Speciale Belge (Belgische Pale Ale) - Wim Lensing
A3   Witbier - Rob Kijk in de Vegt

B1   Schwarzbier - Jeroen Free   
B2   Munchner Dunkles - Wim Lensing
B3   Vlaams Rood - Theo Verschoor

C1 + Algemeen kampioen   IPA - Rudy Nordhausen
C2   Double/Imp IPA - Rudy Nordhausen
C3   IPA - Jelle Wijbenga

D1   Sterk Vlaams Bruin - Jaap van Geel
D2   Baltic Porter - Bram Hoogesteeger
D3   Quadrupel - Marc Pierlo

E1   Cristoffel Nobel - Gerard Ypenga
E2   Cristoffel Nobel - Raymond van Gils
E2   Cristoffel Nobel - William Kloek

V1   IJsbok -  Ton Jansen
V2   Spelt-Gemberbier - Francis Reichwein
V3   Kastanjebier - Francis Reichwein


ONK 2010
A1 Pale Ale GB - Dennis Lebbing
A2 Weizen - Piet Oosterhaven
A3 Witbier - Cees van Weelden

B1 Irish Dry Stout - ACMMJ Hoogmans
B2 Alt - Jos Eberson (Houtens Brouw Collectief)
B3 Dunkel Weizen - Raymond Oosterwijk

C1 Tripel - Arjan Molenaar
C2 meibock - Richard Spierdijk
C3 India Pale Ale - Rudy Nordhausen

D3 Barley Wine - Fons Michielsen

E2 Tripel Karmeliet - Jelle Wijbenga
E3 Tripel Karmeliet - Jurgen F. Doreleijers

V1 Imperial Red Ale - Caspar Kuik
V2 Rookbier - Geert Brouwer
V3 Stoombier - Jurgen F. Doreleijers


ONK 2009
A1 Saison - Herman Verbeek
A2 Irish Red Ale - Johan Riethoff
A3 Kölsch - Ton Jansen

B1 + Algemeen Kampioen Milk Stout - Hay en Lei Staaks
B2 Alt - Klaas Schipper
B3 Fruitlambiek - Theo Verschoor

C1 Strong India Pale Ale - Rogier Uijtdehaag
C2 Tripel - Noud Boogers
C3 Sterke saison - Jeroen Free

D1 Quadrupel - Raymond Oosterwijk
D2 Dubbel - Arie Jan van Dort
D3 Imperial Russian Stout - Caspar Kuik

E1 Witte Trappist - Jacob Burger
E2 Witte Trappist - Raymond van Gils
E3 Witte Trappist - Reinold Koelink

V1 Kastanjebier - Manus van Bommel
V2 Historisch Dropbier - Herman Verbeek
V3 Ongeblust - Ernst de Moor


ONK 2008
A1 Pilsener - Tjerk Dijkstra
A2 Weizen - Theo van Eijden
A3 Pale Ale (American) - Tjerk Dijkstra

B1 Alt - Geert Jan Verschoor
B3 Porter (Brown) - Marco Geilings

C2 Sterke Blond - Ben Jacobs
C3 Tripel - Bart Cuypers - Amelinckx - van Tiggelen e.a.

D1 + Algemeen kampioen - Vlaams Bruin (sterk) - Wil van den Broek
D2 Stout (Export) - Erwin Struiksma en Arnoud Pijpker

E1 Chimay Blauw kloon - Jan Willem Fukking
E2 Chimay Blauw kloon - René Geilings
E3 Chimay Blauw kloon - R. Schrijver

V1 Gagelbier - Bert Peeters
V2 Texas Brown Ale - Caspar Kuik
V3 Laurier porter - Erik Deelissen en Jan Wurpel

ONK 2007
A1 + Algemeen kampioen Pilsener - Rob Meijer
A2 Pilsener Urtype - Wesley Aarse
A3 Witbier - Arnoud Pijpker en Erwin Struiksma
A4 Pilsener -Tsjerk
A6 Witbier - Henielma

B1 Alt - Theo Verschoor
B2 Vlaams Bruin - Wil van den Broek
B3 Irish Dry Stout - Arnoud Pijpker en Erwin Struiksma

C1 Blond(e) - Edwin Hoogedoorn
C2 Strong India Pale Ale - Martin Ostendorf
C3 Blond(e) - De Vier Broeders

D1 Robust Porter - Joop Bootsman
D2 Quadrupel - Kees Bubberman
D3 Imperial Russian Stout - Harry Pijpker

E1 La Chouffe - NHC brouwers Niels, Hoppie, Jos en sjaak
E2 La Chouffe - Ton van Gelder
E3 La Chouffe - Ron Meerts

V1 Historisch kruidenbier - Francis Reichwein
V2 Honing Blond - Boezembrouwers (Emile van de Logt & George Valkenburg)
V3 Gagelbier - Bert Peeters
V6 Ibunator - Martin Ostendorf


ONK 2006
A1 Oude geuze-lambiek - Bram Hoogesteger
A2 Kölsch - Rob Meijer
A3 Weizen - De Vier Broeders
A4 Belgische Pale ale - Caspar

B2 Alt - Pieter Vreuls
B3 Irish Dry Stout - A. Pijpker en E. Struiksma

C1 Blond(e) - Tjerk Dijkstra
C2 Strong India Pale Ale - Wil van den Broek

D1 Dubbel - Jan Passieux
D2 Strong Scotch Ale - J.W. Den Hartog
D3 Barley Wine - Martin Ostendorf
D4 Bo(c)kbier - Jos Versleijen

E1 Westmalle Dubbel-kloon - Louis Smeding
E2 Westmalle Dubbel-kloon - Ton van Gelder
E3 Westmalle Dubbel-kloon - Jan Spoelstra

V1 + Algemeen Kampioen Salmo Gold - De Vier Broeders
V2 Vrije klasse - Wurpel, Deelissen & v.d. Voorde
V3 Hazelnoot chocoladebier - Herman Assendelft
V4 Vrije klasse - Tjerk Dijkstra
V5 Vanilleblond - Hoppie

ONK 2005
A1 Belgische Pale Ale - Bert Calkhoven
A2 Pilsener - Carina Kelder
A3 Weizen - De Vier Broeders

B1 Rauchbier - Rob van der Jagt
B2 Brown Porter - Rob van der Jagt
B3 Vlaams Rood - René Olde Hanhof & Erik van der Knaap

C1 + Algemeen Kampioen Tripel - Bram Hoogesteger
C2 Sterke Blonde - John Mulder
C3 - Pale Barley Wine - Ger Daverveld

D1 Quadrupel - Jan Spoelstra
D2 Quadrupel - Louis Klaassens
D3 Dubbelbo(c)k - Maarten Kuper

V1 Sinterklaasbier - John Tiegelaar
V2 Bière de Garde Ambrèe - Louis Schager
V3 Märzen - Jan Willem den Hartog

ONK 2004
A1 Pilsener - De Vier Broeders
A2 Blond - Henk Timmerman
A3 Belgische Pale Ale - Marco Geilings
A4 American Pale Ale - Theo Verschoor

B1 Porter - Jean de Gooijer
B2 Belgische Pale Ale - Edwin Hoogedoorn
B3 Stout - J.W. Den Hartogp

C1 Meibock - Jean de Gooijer
C2 India Pale Ale - Rob van den Berge
C3 Tripel - Rob van den Berge

D1 + Algemeen Kampioen Winterbier - Cees van Anrooij
D2 Kloosterbier - E. van den Nouweland
D3 Barley Wine - Lei en Hay Staaks
D5 Imperial Russian Stout - H. Stoel & J. van Herwijnen

V1 Rijstbier - Noud Boogers
V2 Alcoholarm - Rob Vissers

ONK 2003
D1 Brown Porter - Jasper Dijkers

ONK 1998
A1 + Algemeen kampioen Pilsener - Herman Holtrop

ONK 1996
A3 Belgisch Witbier - David Vertegaal en Adrie Otte


Wedstrijd Groninger Haverbier/ Groninger Bierfestival 2012
1e prijs Haverbier - Fons Ronde

OBBK 2011
A3 Witbier - Peter en Rene Vermerris

B1 American Amber Red Ale - Jeroen Free
B2 Oatmeal Stout - Herman Verbeek
B3 Porter Brown - Jeroen Free

C2  Sterke blonde - Jelle Wijbenga

V2 - US Saison - William

OBBK en BONK 2010
A2 Weizen - Geert van Slobbe
A3 Bitter Blond (B) - Johan Tiegelaar

B1 Schwarzbier - Jeroen Free
B2 Brown Porter - William Kloek

C1 en Algemeen Kampioen India Pale Ale - Geert Brouwer
C2 Tripel - Jan van der Vlies
C3 Tripel - Richard Schrijver
C3 IPA - Caspar Kuik

D1 Quadrupel - Richard Schrijver

BONK 1 Dubbelbok - Caspar Kuik
BONK 3 Maibock - De Vier Broeders


OBBK 2009
A1 American Pale Ale - Caspar Kuik
A2 Witbier - Herman Verbeek
A3 Irish Red Ale - Johan Riethof

B1 Alt - Ton van Gelder

C2 Tripel - Jeroen Free
C3 Double/Imperial IPA - William Kloek

D1 Export stout - Ton van Gelder
D2 Imperial Russian Stout - Wim van Vossen
D3 Quadrupel - Joris en Ari Stoop

V1 Yoghurtbier - William Kloek
V2 Robuuste Rookporter - Adrie Otte
V3 Schots Heidebier - Herman Verbeek


OBBK 2008
OBBK 08 C1 India Pale Ale - Caspar
OBBK 08 V1 Imperial IPA - Caspar
OBBK 08 V2 Porter (cacoa-bosbes) - William

OBBK 2007
OBBK 07 A2 Belgische pale ale - Marco Geilings
OBBK 07 A3 Belgische Pale Ale - William Kloek
OBBK 07 D4 Quadrupel - William Kloek

OBBK 2006
B1 Alt - Theo Verschoor
C1 Tripel - René Geilings

OBBK 2005
A2 Pils - Theo Verschoor
B1 Irish Dry Stout - Marco Geilings
C1 Sterke Saison - Marco Geilings
D1 + Algemeen Kampioen Quadrupel - René Geilings

FAWBG 2005
C1 Tripel - Ron Meerts

BONK 2006
Kampioen, Dubbelbok - Martin Ostendorf

BONK 2005
D1 + Algemeen Kampioen Dubbelbok - Bas Huijbrechts

BONK 2004
1e plaats Koning Bok - Theo van de Voorde en Erik Deelissen
2e plaats Klamboebok - Jan van der Vlies
3e plaats Extrabokje - Herman Holtrop
4e plaats De Olle Bok - Henk Timmerman

Clubkampioenschappen
Clubkampioenschap De Roerstok 2003-2004
A1 Tarwebier - Theo Verschoor
D1 + Algemeen Kampioen Onrooise Quadrupel - Edwin Hoogedoorn

Clubkampioenschap Edese Biergilde 2002
Officieuze 1e plaats Blonde - Jan Willem van Groenigen

Clubkampioenschap Edese Biergilde 2003
3e plaats Tarwetripel - Jan Willem van Groenigen

Kampioenschap Bergen op Zoom 2000
Russian Imperial Stout - Kees Bubberman

Vergelijkbare Topics (3)

841

Reacties: 0
Gelezen: 40433

39669

Reacties: 14
Gelezen: 10436

34602

Reacties: 9
Gelezen: 9011


Zoeken met Google op deze site.
Brouwspullen zijn ook te koop via Bol.com.
Als je iets bestelt bij Bol.com (ook andere zaken dan brouwspullen) via deze link steun je het forum.


Het boek van de beheerder van deze site.