2 manieren om foto's op het forum te plaatsen

Gestart door Jacques, 21-03-2022 11:08 u

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Jacques

Dit is een topic met uitleg over de nieuwe functionaliteiten van het forum.

Het uploaden van foto's bij berichten is veranderd.


Als bijlage

Foto's kun je plaatsen als bijlage bij een bericht. Je doet dat via de link "Bijlagen en andere opties" onder het venster waarin je een bericht typt.

Uitleg uploaden afbeeldingen 1.png

Uitleg uploaden afbeeldingen 2.png

Uitleg uploaden afbeeldingen 3.png

Uitleg uploaden afbeeldingen 4.png

De foto's worden getoond als bijlage in een bericht, maar je kunt ze ook in je bericht plaatsen tussen de tekst door op de knop "Voeg toe te klikken" (de laatste afbeelding).


Drop and drag
Je kunt ook afbeeldingen slepen naar het kader "Sleep en plaats je bestanden hier naartoe." (het kader van de 2e afbeelding).


Uploaden via je telefoon
Je kunt ook foto's vanaf je telefoon uploaden.
Het kan handig zijn om eerst de foto's te verkleinen. Dat kan via speciale apps die je op je mobiel kunt installeren.



Als link
Foto's die al op het web staan kun je op dit forum zichtbaar maken via de optie "Voeg een afbeelding toe".

Uitleg uploaden afbeeldingen 5.png

Je krijgt een venster te zien waarin je de URL van de afbeelding kunt invullen. Dit kan natuurlijk ook door de URL van de afbeelding die je eerst gekopieerd hebt (Ctrl+C) te plakken (Ctrl+V) in het veld.
Het invullen van de grootte is een optie.

Uitleg uploaden afbeeldingen 6.png


Jacques

Ook als je een mobiel gebruikt voor het volgen van het forum kun je de bovenstaande methodes gebruiken. De schermen zien er alleen een beetje anders uit.

Screenshot_20230306-145359[1].png

Vergelijkbare Topics (7)


Zoeken met Google op deze site.
Brouwspullen zijn ook te koop via Bol.com.
Als je iets bestelt bij Bol.com (ook andere zaken dan brouwspullen) via deze link steun je het forum.


Het boek van de beheerder van deze site.