Hoe plaats je een foto op dit forum, klik hier voor nadere uitleg.

Steun het forum. Koop via deze links: Nederlandstalige bierboeken, Engelstalige bierboeken, een bierig artikel of een ander artikel van bol.com

Resultaten voor smaakafwijkingen
Onderwerp Reacties Gelezen
Keldergeur288386
Apotheeksmaak246196
Alle bieren een zuurtje?94747
Mijn eerste bier is zuur1410848
Jong bier smaakt naar oud bier54575
Gistsmaak610054
DMS4227785
Bijsmaak door slecht Iers Mos11658024
Het wil maar niet lukken ...2313106
Door schade en schande...5028185
Metaalsmaak5333213
Lichtsmaak in bier2417016
Medicinale/fenolische smaak in bier3721972
Thermo bacterie7132823
'Frisser' bier611557
Bijsmaak hop of infectie2215204
Pagina s: [1]


Powered by: SMF Tags