Hoe plaats je een foto op dit forum, klik hier voor nadere uitleg.
Steun het forum. Koop via deze links: Nederlandstalige bierboeken, Engelstalige bierboeken, een bierig artikel of een ander artikel van bol.com
0 leden en 1 gast bekijken dit topic.
Heb je iets nodig dat je bij Bol.com wil kopen? Zoek het op met de bovenstaande advertentie en bestel. Pas het zoekwoord aan. Je kunt zoeken in de volledige catalogus van Bol. Door de spullen van Bol te kopen via onderstaande advertentie steun je het forum en het kost je niets extra. Voor de bierliefhebber hebben ze overigens meer spullen dan je zou verwachten. Zoek maar eens.
Ik vraag me alleen af gebruiken jullie ook nog een filtertje erbij?
De tape heb ik geprobeerd maar dat werkt niet. Waar zou ik een rubbertje kunnen vinden dat precies past? Het is nogal klein.
Ik heb ook een filtertje Wesley.
Oke mensen ik heb contact gehad met een bedrijf die zowel gesinterd rvs filtertjes verkoopt en van kunststof (HDPE) dit alles naar specificaties van de klant.Ik krijg hier over nog een prijs opgave van. (de kunststof is ook gewoon bestand tegen koken en zuren)Ik heb de volgende gegeven doorgegeven 0.2 micron (in verband met bacteriën) en een slangpilaar van/voor een slang met een binnen diameter van 6 mm
0.2 micron (in verband met bacteriën)