Hoe plaats je een foto op dit forum, klik hier voor nadere uitleg.

Steun het forum. Koop via deze links: Nederlandstalige bierboeken, Engelstalige bierboeken, een bierig artikel of een ander artikel van Bol.com

Auteur Topic: Index Bewezen Recepten  (gelezen 42965 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline Adrie

  • Hoofdbeheerder
  • Super lid
  • *****
  • Berichten: 13.972
  • Land: nl
  • Wie zijn bier eert, kiest voor vloeibaar
    • Brouwerij Het Witte Paard
Index Bewezen Recepten
« Gepost op: 31-05-2006 17:00 u »
OBBK 2017

A1 - Weizen - Tonny Giesen
A2 - Pilsner (Urtyp) - Gijs Brouwers
A3 - Special Belge (Pale Ale)

B1 - Oatmeal Stout - Chris Aarsen
B2 - Vlaams Rood - Tony Aarden
B3 - Porter - E. Katuin

C1 - Sterke Blonde - Patrick van der Vliet
C2 - Tripel - Amateurbrouwerij de Tuimelaar
C3 - Sterke Saison - Marco Geilings


D1 + Algemeen Kampioen - quadrupel - Marco De Vries 
D2 - Dubbelbock - Chris Aarsen
D3 - Russian Imperial Stout - Micheal Zimmerman

V1 -Scotch Imperial Stout - Maarten HeijligersV2 - Komkommer Session IPL - Gijs Brouwers
V3 - Frambozen Braam Berliner Weisse - Gijs Brouwers


ONK 2017

A1 - Geuze Lambiek - Ari Stoop / Joris Stoop
A2 - Münchener Helles - Chris Aarsen
A3 - Pilsener Urtyp - Fokko Zandbergen

B1 - Milk Stout - Hein van Dee
B2 - Porter - Tymon Kerste
B3 - Irish Dry Stout - Diana Goos / Jack Goos

C1 + Algemeen kampioen - Blond(e) - Sjaak van der Lee
C2 - Blond(e) - Peter Schepens
C3 - Blond(e) - Jack Van Gils

D1 - Scotch Ale - Rob Stel / Rene van den Bosch / Brouwerscollectief Kasjot
D2 - Dubbelbock - Leo Staaks / Hay Staaks
D3 - Imperial Russian Stout - Marcel Verdellen

E1 - Export Porter 1750 Brouwerij Kees - Rudi Dingemanse
E2 - Export Porter 1750 Brouwerij Kees - Angelo van Gimst
E4 - Export Porter 1750 Brouwerij Kees - Lauran Casteleijn

V1 - Scotch Imperial Stout - Maarten Heijligers
V2 - Imperial porter - Session IPA - Sjaak van der Lee
V3 - Wolter Jonkman


BONK 2016

C1 - Weizenbock - Jelle Klinge
C2 - Meibo(c)kbier - Tonny Giesen

D1 - Bo(c)kbier - Wolter Jonkman
D2 Dubbelbock - Anton Hoogland

V1 + Algemeen Kampioen - Eisbock - Mark Henke


OBBK 2016

A1 + Algemeen Kampioen - Brettanomyces Blond - Gijs Brouwers

B1 - Kriek Lambic - Coen van der Veen
B2 - Porter - Jeroen Free
    
C1 - Imperial IPA - Suzan Foster
C2 - Tripel door Jan van den Hoogen
C3 - IPA-USA door Jan van den Hoogen

D2 - Quadrupel - Jeroen Free

V1 - Gerookte Theebock - Rien Polak
V3 - American Rye Beer - Michael Zimmerman


ONK 2016

A3 - American Pale Ale - Peter Majoor

B3 - Milk Stout - Anton Hoogland

C1 - Sterke Blond - Jan-Joris Gomans
C2 - India Pale Ale (USA) - Rien Polak

D1 + Algemeen kampioen - Black IPA - Suzan Foster

E2 - Saison Dupont - Geert Bax
E3 - Saison Dupont - Jan van den Hoogen

V1 - Tarwewijn - Robert de Boer
V2 - Scottish rauch doppelbock - Vincent Werner & Patrick Adriaans


OCK 2015

V1 + Algemeen kampioen - Wit met Amerikaanse hoppen - Wolter Jonkman


OBBK 2015

A1 - American Pale Ale - Jerome Eggen
A2 - Saison - Hobbybrouwerij de Commies
A3 - Witbier - Peter & Rene Vermerris

B2 - Brown Ale - Christiaan Salomons

C2 - IPA (USA) - Angelo van Gimst

D2 - Russian Imperial Stout - Sjaak van der Lee
D3 - Black Imperial IPA - Mark Henke


ONK 2015

A1 + Algemeen kampioen - Brettanomyces Blond - Jan Sikkens
A2 - Kolsch - Anton Hoogland
A3 - Berliner Weisse - Richard van Maurik

B1 - Schwarzbier - Ton van Gelder
B2 - Porter - Johan Tiegelaar
B3 - Schwarzbier - Jan van den Hoogen

C1 - Tripel - Marco Geilings
C2 - IPA (USA) - Jelle Wijbenga
C3 - IPA (USA) - Jeroen Free

D3 - Bockbier - Ton van Gelder

E1 - Oesterstout - Jan van den Hoogen
E2 - Oesterstout - Rob Kijk in de Vegt
E3 - Oesterstout - Piet Oosterhaven

V1 - Smoked Robust Porter - Remco Viergever
V2 - Appelstroopbier - Jos Verlaak
V3 - Habanero export stout - Richard van Maurik


OBBK 2014
A1 - American Pale Ale - Rick Linssen

B1 + Algemeen kampioen - Bohemian Dark Lager - Etienne Vermeulen
B2 - American Amber-Red - Jeroen Free

C1 - India Pale Ale USA - Marco Geilings
C2 - Double India Pale Ale USA - Ralph van den Boom
C3 - India Pale Ale GB - Wolter Jonkman

D1 - Dubbel - Anton Hoogland
D3 - Imperial Russian Stout - Rick Linssen

V1 - Koffie stout - Rick Linssen
V2 - Oak Aged Saison - Rick Linssen


ONK 2014
A1 - Bitter Blond (B) - Wim van den Kieboom
A2 - Weizen - Maarten Nijhof
A3 - Pilsener - Marc Vriens

B1 - Milk Stout - Jan van den Hoogen
B2 - Dunkel Weizen - Menno Slot
B3 - Brown Ale - Niels Beekhuizen

C1 + Algemeen kampioen - India Pale Ale (GB of USA) - Jeroen Free
C2 - Blond(e) - Wolter Jonkman
C3 - India Pale Ale (GB of USA) - Jos Verlaak

D1 - Imperial Red Ale - Caspar Kuik
D3 - Quadrupel - Henry Haak

E1 - Kloonbier Brand - Jelle Wijbenga Imperator
E2 - Kloonbier Brand - Rob Kijk in de Vegt Imperator
E3 - Kloonbier Brand - Richard SchrijverImperator
E3 - Kloonbier Brand - Jan Sikkens Imperator

V1 - PeperyIPA - William Kloek
V3 - Southern Fruits - William Kloek


OBBK 2013
A1 - Pilsener Urtyp - Rick Linssen
A2 - Witbier - Peter Spaan
A3 - American Pale Ale - Geert Brouwer

B1 - Vlaams Rood - Adrie Otte
B2 - Irish Dry Stout - Peter & Rene Vermerris
B3 - Porter - Jeroen Free

C2 - Meibo(c)k - Étienne Vermeulen
C3 - India Pale Ale USA - Sjoerd Ruevekamp

D1 - Dubbelbock - Rick Linssen
D2 - Baltic Porter - Peter Spaan
D3 - Weizen (Doppel)bock - Peter Spaan

V1 + Algemeen kampioen - Smokey Octoberfest - William Kloek


ONK 2013
A1 - Weizen - Menno Slot
A3 - American Pale Ale - Matthew Oosterhuis

B1 + Algemeen kampioen - Münchener Dunkles - Fons Michielsen
B2 - American Amber-Red - Nico Lugil
B3 - Kriek Lambiek - Angelo van Gimst

C1 - Tripel - Jan van den Hoogen
C2 - India Pale Ale - Jeroen Free
C3 - India Pale Ale - Peter Verellen

D1 - Imperial Russian Stout - G F Esselink
D2 - Baltic Porter - Ton Fisser
D3 - Quadrupel - Angelo van Gimst

E1 - Kloonbier Jopen Koyt - Jan van den Hoogen

V1 - Historisch Gagel Bier -   Herman Verbeek
V2 - Mokka-Porter - Peter Spaan
V3 - Kuitbier - Ton Fisser
V3 - Amber Wit - George Esselink

OBBK 2012
A1 + Algemeen Kampioen - Witbier - Lukas Ausems en Alain Hannewijk
A3  American Pale Ale - Chris Aarsen

B1  Mild Ale (Dark) - William Kloek
B2  American Amber-Red - Gerard Ypenga

C1  India Pale Ale USA - Marleen en Theo van Eekelen
C2  Double India Pale Ale USA - Jeroen Free
C3  India Pale Ale GB - William Kloek

D1  Quadrupel - Wim van Vossen
D2  Barley Wine  - Wim van Vossen
D3  Dubbel - Ivo Kuijpers

V1  Rauch Dunkelweizen - Patrick Adriaans
V2  Black IPA - Marleen en Theo van Eekelen


ONK 2012
A1   + Algemeen kampioen    Oktoberfest – Theo Verschoor
A2   Pale Ale GB - Chris Aarsen / Marcel Oorthuis

B1   American Amber‐Red - Jeroen Free
B2   Porter – Jasper Dijkers
B3   Schwarzbier - Jeroen Quiros

C1   IPA – Peter Slijfer
C2   Sterke Saison – Herman Verbeek
C3   Sterke Blonde – Wim van den Kieboom

D1   Quadrupel – Wim van Vossen
D2   Bockbier – René  olde Hanhof / Erik van der Knaap
D3   Biere de Garde ambree - Antoine van den Eijnden

E1   Duvel - Wim van den Kieboom
E2   Duvel – Peter en René Vermerris
E2   Duvel – Theo Stapels

V1   Amerikaanse gehopte Pilsner (Urtype) - Ton van Gelder
V2   Dennentoppenbier - Raymond Geraads
V3   Rauchbier - Ton Jansen


ONK 2011
A1   APA - Herman Verbeek
A2   Speciale Belge (Belgische Pale Ale) - Wim Lensing
A3   Witbier - Rob Kijk in de Vegt

B1   Schwarzbier - Jeroen Free   
B2   Munchner Dunkles - Wim Lensing
B3   Vlaams Rood - Theo Verschoor

C1 + Algemeen kampioen   IPA - Rudy Nordhausen
C2   Double/Imp IPA - Rudy Nordhausen
C3   IPA - Jelle Wijbenga

D1   Sterk Vlaams Bruin - Jaap van Geel
D2   Baltic Porter - Bram Hoogesteeger
D3   Quadrupel - Marc Pierlo

E1   Cristoffel Nobel - Gerard Ypenga
E2   Cristoffel Nobel - Raymond van Gils
E2   Cristoffel Nobel - William Kloek

V1   IJsbok -  Ton Jansen
V2   Spelt-Gemberbier - Francis Reichwein
V3   Kastanjebier - Francis Reichwein


ONK 2010
A1 Pale Ale GB - Dennis Lebbing
A2 Weizen - Piet Oosterhaven
A3 Witbier - Cees van Weelden

B1 Irish Dry Stout - ACMMJ Hoogmans
B2 Alt - Jos Eberson (Houtens Brouw Collectief)
B3 Dunkel Weizen - Raymond Oosterwijk

C1 Tripel - Arjan Molenaar
C2 meibock - Richard Spierdijk
C3 India Pale Ale - Rudy Nordhausen

D3 Barley Wine - Fons Michielsen

E2 Tripel Karmeliet - Jelle Wijbenga
E3 Tripel Karmeliet - Jurgen F. Doreleijers

V1 Imperial Red Ale - Caspar Kuik
V2 Rookbier - Geert Brouwer
V3 Stoombier - Jurgen F. Doreleijers


ONK 2009
A1 Saison - Herman Verbeek
A2 Irish Red Ale - Johan Riethoff
A3 Kölsch - Ton Jansen

B1 + Algemeen Kampioen Milk Stout - Hay en Lei Staaks
B2 Alt - Klaas Schipper
B3 Fruitlambiek - Theo Verschoor

C1 Strong India Pale Ale - Rogier Uijtdehaag
C2 Tripel - Noud Boogers
C3 Sterke saison - Jeroen Free

D1 Quadrupel - Raymond Oosterwijk
D2 Dubbel - Arie Jan van Dort
D3 Imperial Russian Stout - Caspar Kuik

E1 Witte Trappist - Jacob Burger
E2 Witte Trappist - Raymond van Gils
E3 Witte Trappist - Reinold Koelink

V1 Kastanjebier - Manus van Bommel
V2 Historisch Dropbier - Herman Verbeek
V3 Ongeblust - Ernst de Moor


ONK 2008
A1 Pilsener - Tjerk Dijkstra
A2 Weizen - Theo van Eijden
A3 Pale Ale (American) - Tjerk Dijkstra

B1 Alt - Geert Jan Verschoor
B3 Porter (Brown) - Marco Geilings

C2 Sterke Blond - Ben Jacobs
C3 Tripel - Bart Cuypers - Amelinckx - van Tiggelen e.a.

D1 + Algemeen kampioen - Vlaams Bruin (sterk) - Wil van den Broek
D2 Stout (Export) - Erwin Struiksma en Arnoud Pijpker

E1 Chimay Blauw kloon - Jan Willem Fukking
E2 Chimay Blauw kloon - René Geilings
E3 Chimay Blauw kloon - R. Schrijver

V1 Gagelbier - Bert Peeters
V2 Texas Brown Ale - Caspar Kuik
V3 Laurier porter - Erik Deelissen en Jan Wurpel

ONK 2007
A1 + Algemeen kampioen Pilsener - Rob Meijer
A2 Pilsener Urtype - Wesley Aarse
A3 Witbier - Arnoud Pijpker en Erwin Struiksma
A4 Pilsener -Tsjerk
A6 Witbier - Henielma

B1 Alt - Theo Verschoor
B2 Vlaams Bruin - Wil van den Broek
B3 Irish Dry Stout - Arnoud Pijpker en Erwin Struiksma

C1 Blond(e) - Edwin Hoogedoorn
C2 Strong India Pale Ale - Martin Ostendorf
C3 Blond(e) - De Vier Broeders

D1 Robust Porter - Joop Bootsman
D2 Quadrupel - Kees Bubberman
D3 Imperial Russian Stout - Harry Pijpker

E1 La Chouffe - NHC brouwers Niels, Hoppie, Jos en sjaak
E2 La Chouffe - Ton van Gelder
E3 La Chouffe - Ron Meerts

V1 Historisch kruidenbier - Francis Reichwein
V2 Honing Blond - Boezembrouwers (Emile van de Logt & George Valkenburg)
V3 Gagelbier - Bert Peeters
V6 Ibunator - Martin Ostendorf


ONK 2006
A1 Oude geuze-lambiek - Bram Hoogesteger
A2 Kölsch - Rob Meijer
A3 Weizen - De Vier Broeders
A4 Belgische Pale ale - Caspar

B2 Alt - Pieter Vreuls
B3 Irish Dry Stout - A. Pijpker en E. Struiksma

C1 Blond(e) - Tjerk Dijkstra
C2 Strong India Pale Ale - Wil van den Broek

D1 Dubbel - Jan Passieux
D2 Strong Scotch Ale - J.W. Den Hartog
D3 Barley Wine - Martin Ostendorf
D4 Bo(c)kbier - Jos Versleijen

E1 Westmalle Dubbel-kloon - Louis Smeding
E2 Westmalle Dubbel-kloon - Ton van Gelder
E3 Westmalle Dubbel-kloon - Jan Spoelstra

V1 + Algemeen Kampioen Salmo Gold - De Vier Broeders
V2 Vrije klasse - Wurpel, Deelissen & v.d. Voorde
V3 Hazelnoot chocoladebier - Herman Assendelft
V4 Vrije klasse - Tjerk Dijkstra
V5 Vanilleblond - Hoppie

ONK 2005
A1 Belgische Pale Ale - Bert Calkhoven
A2 Pilsener - Carina Kelder
A3 Weizen - De Vier Broeders

B1 Rauchbier - Rob van der Jagt
B2 Brown Porter - Rob van der Jagt
B3 Vlaams Rood - René Olde Hanhof & Erik van der Knaap

C1 + Algemeen Kampioen Tripel - Bram Hoogesteger
C2 Sterke Blonde - John Mulder
C3 - Pale Barley Wine - Ger Daverveld

D1 Quadrupel - Jan Spoelstra
D2 Quadrupel - Louis Klaassens
D3 Dubbelbo(c)k - Maarten Kuper

V1 Sinterklaasbier - John Tiegelaar
V2 Bičre de Garde Ambrče - Louis Schager
V3 Märzen - Jan Willem den Hartog

ONK 2004
A1 Pilsener - De Vier Broeders
A2 Blond - Henk Timmerman
A3 Belgische Pale Ale - Marco Geilings
A4 American Pale Ale - Theo Verschoor

B1 Porter - Jean de Gooijer
B2 Belgische Pale Ale - Edwin Hoogedoorn
B3 Stout - J.W. Den Hartogp

C1 Meibock - Jean de Gooijer
C2 India Pale Ale - Rob van den Berge
C3 Tripel - Rob van den Berge

D1 + Algemeen Kampioen Winterbier - Cees van Anrooij
D2 Kloosterbier - E. van den Nouweland
D3 Barley Wine - Lei en Hay Staaks
D5 Imperial Russian Stout - H. Stoel & J. van Herwijnen

V1 Rijstbier - Noud Boogers
V2 Alcoholarm - Rob Vissers

ONK 2003
D1 Brown Porter - Jasper Dijkers

ONK 1998
A1 + Algemeen kampioen Pilsener - Herman Holtrop

ONK 1996
A3 Belgisch Witbier - David Vertegaal en Adrie Otte


Wedstrijd Groninger Haverbier/ Groninger Bierfestival 2012
1e prijs Haverbier - Fons Ronde

OBBK 2011
A3 Witbier - Peter en Rene Vermerris

B1 American Amber Red Ale - Jeroen Free
B2 Oatmeal Stout - Herman Verbeek
B3 Porter Brown - Jeroen Free

C2  Sterke blonde - Jelle Wijbenga

V2 - US Saison - William

OBBK en BONK 2010
A2 Weizen - Geert van Slobbe
A3 Bitter Blond (B) - Johan Tiegelaar

B1 Schwarzbier - Jeroen Free
B2 Brown Porter - William Kloek

C1 en Algemeen Kampioen India Pale Ale - Geert Brouwer
C2 Tripel - Jan van der Vlies
C3 Tripel - Richard Schrijver
C3 IPA - Caspar Kuik

D1 Quadrupel - Richard Schrijver

BONK 1 Dubbelbok - Caspar Kuik
BONK 3 Maibock - De Vier Broeders


OBBK 2009
A1 American Pale Ale - Caspar Kuik
A2 Witbier - Herman Verbeek
A3 Irish Red Ale - Johan Riethof

B1 Alt - Ton van Gelder

C2 Tripel - Jeroen Free
C3 Double/Imperial IPA - William Kloek

D1 Export stout - Ton van Gelder
D2 Imperial Russian Stout - Wim van Vossen
D3 Quadrupel - Joris en Ari Stoop

V1 Yoghurtbier - William Kloek
V2 Robuuste Rookporter - Adrie Otte
V3 Schots Heidebier - Herman Verbeek


OBBK 2008
OBBK 08 C1 India Pale Ale - Caspar
OBBK 08 V1 Imperial IPA - Caspar
OBBK 08 V2 Porter (cacoa-bosbes) - William

OBBK 2007
OBBK 07 A2 Belgische pale ale - Marco Geilings
OBBK 07 A3 Belgische Pale Ale - William Kloek
OBBK 07 D4 Quadrupel - William Kloek

OBBK 2006
B1 Alt - Theo Verschoor
C1 Tripel - René Geilings

OBBK 2005
A2 Pils - Theo Verschoor
B1 Irish Dry Stout - Marco Geilings
C1 Sterke Saison - Marco Geilings
D1 + Algemeen Kampioen Quadrupel - René Geilings

FAWBG 2005
C1 Tripel - Ron Meerts

BONK 2006
Kampioen, Dubbelbok - Martin Ostendorf

BONK 2005
D1 + Algemeen Kampioen Dubbelbok - Bas Huijbrechts

BONK 2004
1e plaats Koning Bok - Theo van de Voorde en Erik Deelissen
2e plaats Klamboebok - Jan van der Vlies
3e plaats Extrabokje - Herman Holtrop
4e plaats De Olle Bok - Henk Timmerman

Clubkampioenschappen
Clubkampioenschap De Roerstok 2003-2004
A1 Tarwebier - Theo Verschoor
D1 + Algemeen Kampioen Onrooise Quadrupel - Edwin Hoogedoorn

Clubkampioenschap Edese Biergilde 2002
Officieuze 1e plaats Blonde - Jan Willem van Groenigen

Clubkampioenschap Edese Biergilde 2003
3e plaats Tarwetripel - Jan Willem van Groenigen

Kampioenschap Bergen op Zoom 2000
Russian Imperial Stout - Kees Bubberman

Tags: