Hoe plaats je een foto op dit forum, klik hier voor nadere uitleg.
Steun het forum. Koop via deze links: Nederlandstalige bierboeken, Engelstalige bierboeken, een bierig artikel of een ander artikel van bol.com
0 leden en 1 gast bekijken dit topic.
Heb je iets nodig dat je bij Bol.com wil kopen? Zoek het op met de bovenstaande advertentie en bestel. Pas het zoekwoord aan. Je kunt zoeken in de volledige catalogus van Bol. Door de spullen van Bol te kopen via onderstaande advertentie steun je het forum en het kost je niets extra. Voor de bierliefhebber hebben ze overigens meer spullen dan je zou verwachten. Zoek maar eens.
Allereerst welkom op dit forum.Een slepende vergisting is een teken van het starten van de vergisting met te weinig actieve gist.Maar het kan ook zijn dat het waterslot zo nu een dan nog werkt door temperatuurverschillen.Waarmee heb je het SG bepaald? Was dat toevallig een refractometer?
Het waterslot werkt vooral wanneer ik het bier verplaats van de kelder naar de keuken om de eind SG te meten.Ik meet de SG met een hydrometer.