Hoe plaats je een foto op dit forum, klik hier voor nadere uitleg.
Steun het forum. Koop via deze links: Nederlandstalige bierboeken, Engelstalige bierboeken, een bierig artikel of een ander artikel van bol.com
0 leden en 1 gast bekijken dit topic.
Heb je iets nodig dat je bij Bol.com wil kopen? Zoek het op met de bovenstaande advertentie en bestel. Pas het zoekwoord aan. Je kunt zoeken in de volledige catalogus van Bol. Door de spullen van Bol te kopen via onderstaande advertentie steun je het forum en het kost je niets extra. Voor de bierliefhebber hebben ze overigens meer spullen dan je zou verwachten. Zoek maar eens.
En geprint Het sluit mooi strak om het flesje, Nu nog een metertje scoren.En bedankt voor het delen BLUB
Ik heb weer wat vrije tijd gehad en een geprinte oplossing gemaakt voor het bevestigen van een manometer op een fles.De onderste ring bestaat uit 2 delen zodat hij klemt onder de nek van de fles. Dit, in combinatie met de lange schroeven met vleugelmoeren maakt hem geschikt voor meerdere typen flessen.Op het bovenste deel (de dop) past een rubber van een Grosch beugel. Het gat in de dop is geschikt voor deze manometer https://www.aliexpress.com/item/Portable-0-30-Psi-Motormeter-for-Voltmeter-Gauge-Water-Temp-Gauge-for-Oil-Pressure-Gauge-Vacuum/1830702.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.40d44c4dka4C3a. Helaas kreeg ik de fijne schroefdraad niet geprint, maar het is maar plastic dus je kunt de meter er gewoon in schroeven. Een keer er in, dan er weer uit en met teflon terug. Bij mij is hij dan dicht.De boel staat op Thingiverse, https://www.thingiverse.com/thing:3593043 daar kun je de stl files downloaden. Misschien heeft nog iemnd anders er iets aan dacht ik.Groeten,Ed.
@Ed, geniale ideeen zijn sieren zich vanwege de eenvoud, geweldig idee dit!kan het nog eenvoudiger? Ik vermoed dat dit idee gemakkelijk om te zetten is naar laser cnc gesneden onderdelen?! Ik heb zelf zo'n lasersnijder staan, dus als iemand een tekening kan maken wil ik het proberen en krijgt de ontwerper van mij de onderdelen toegestuurd in ruil voor de tekeningen. Voor de dikte van het materiaal ongeveer 3 mm kiezen...
Goed idee, ga ik eens proberen te maken.Alleen, heb nu al een paar drukmeters ingebruik en kom regelmatig boven de 2 a 2,5 bar.Zou voor een 4 bar metertje gaan.
Ik heb de bestanden aan iemand gestuurd die wel een 3D printer heeft. Nu krijg ik de vraag of ik 1 maat van het object weet, anders kan hij het niet printen. Ik heb zelf geen ervaring met 3D printen. Kan 1 van jullie mij verder helpen?Patrick
Wat dacht je van dit idee met druksensoren op een autoband ventiel De constructie van deze manometer vind je hier. En ook de links voor 3D tekeningen etc.
Ik heb inmiddels 2 exemplaren laten printen.De 33cl past helaas niet op de steinie flesjes, noch op de Vichy 33cl.
Ik heb hier geen problemen mee gehad (beiden passend)Wellicht is er bij het printen iets niet goed gegaan?
Ik heb inmiddels 2 exemplaren laten printen.De 33cl past helaas niet op de steinie flesjes, noch op de Vichy 33cl.Weet iemand of er nog een ander ontwerp is?
Mocht iemand interesse hebben in de 3D-geprinte onderdelen, voor een paar euro kan ik ze voor je regelen. Heb op dit moment 4 setjes op de printer liggen, wie het eerst komt wie het eerst bottelt
Ja ik wil een setje van je
Zou deze niet gewoon op een standaard beugel passen: https://www.thingiverse.com/thing:2657181
De manometer uit de link gaat tot twee bar. Dat is denk ik te weinig. Je flesje kan makkelijk 3 bar op komen. Ik denk een manometer tot 4 bar/60 psi is beter?