Hoe plaats je een foto op dit forum, klik hier voor nadere uitleg.
Steun het forum. Koop via deze links: Nederlandstalige bierboeken, Engelstalige bierboeken, een bierig artikel of een ander artikel van bol.com
0 leden en 1 gast bekijken dit topic.
Heb je iets nodig dat je bij Bol.com wil kopen? Zoek het op met de bovenstaande advertentie en bestel. Pas het zoekwoord aan. Je kunt zoeken in de volledige catalogus van Bol. Door de spullen van Bol te kopen via onderstaande advertentie steun je het forum en het kost je niets extra. Voor de bierliefhebber hebben ze overigens meer spullen dan je zou verwachten. Zoek maar eens.
Ik gebruik dit bitje. Ergens bij ons in de buurt gekocht voor een euro. De torx kop gaat in de molen, het bitje past op vrijwel elke boor. Geen andere verloopjes meer voor nodig.
Heb gewoon een M8 bout gebruikt. 5/16" = 7.94 mm.
[...] Pritech en Hengelo (http://www.pritech.nl/index) [...]