Naar aanleiding van deze draad over het opstarten van een bierbrouwclub in de regio Den Haag/ Westland is er een 'emailwisseling' ontstaan tussen Meesterbrouwers (Ton) en MH (Marcel) en ondergetekende.
Uit de berichten in deze draad en email is, van alle tot nu toe betrokken partijen gebleken dat er behoefte is aan:
- Het leren van elkaar door te gaan kijken bij elkaar tijdens het brouwen.
- Het proeven van elkaars bieren.
- Dit in de regio Den Haag moet zijn, Zoetermeer/ Gouda is te ver weg.
Er is geen behoefte aan:
- een officieel bestuur, statuten, ALV's
- vaste contactdagen
Het moet dus vrijblijvend blijven. Als er in de toekomst meer mensen bij komen, kan er altijd nog besloten worden om het wat officiëler aan te pakken. De noodzaak voor een ontmoetlokatie en contactdagen is dan denk ik wel gewenst. Tot die tijd, is het minder vastomlijnd.
Indien er mensen zijn die in deze regio wonen en interesse hebben om eens te komen kijken, stuur even een PB naar mij. We hebben met deze 3 mensen besloten om op 17 januari bij elkaar te komen om in ieder geval te brouwen en dit idee nog eens te bespreken. Iedereen is van harte welkom. Een PB naar mij als je ook wilt komen.